آخرین نوشته ها
خانه / یادداشت روز

یادداشت روز

تخریب قبور ائمه بقیع علیهم السلام

بسم الله الرحمن الرحیم  هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع علیهم السلام و چند قبر دیگر به دست وهابیون سعودی است .  شجره خبیثه ایی که از روی کینه و عداوت بسیاری که به خاندان عصمت و طهارت داشتند و دارند حتی به قبور اولاد پیامبر و امامان شیعیان و کسانی که مورد احترام و کرنش اکثر مسلمانان بودند ... ادامه مطلب »

گوهر ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم  دوازدهم تیر ماه  سالروز عروج ملکوتی عالم ربانی و محققی بی بدیل از شیعیان و ارادتمندان خاندان ولایت و امامت حضرت آیت اله علامه امینی رحمت اله علیه است .  حاصل عمری مجاهدت ایشان برای اثبات نقلی و عقلی ولایت امیر مومنان علی علیه السلام و ائمه معصومین علیهم السلام در قالب ۱۱ جلد کتاب نفیس ... ادامه مطلب »

هدف نویسی

بسم الله الرحمن الرحیم  یکی از مهمترین مواردی که جزء شئون زندگی انسان است و شاید بتوان گفت وجه ممیز زندگی انسان و حیوان در افق دید آن است هدفمندی در زندگی است .  هدف در زندگی انسان به قدری اهمیت دارد که نوع و تعیین آن و برنامه ریزی برای رسیدن به آن به عنوان نتیجه گیری و خروجی ... ادامه مطلب »

ورود مسلم بن عقیل به کوفه

بسم الله الرحمن الرحیم  ششم شوال سالرزوز ورود تاریخی جناب مسلم بن عقیل علیهما السلام به کوفه است .  وقتی حضرت ابا عبدالله الحسین علیهما السلام از عزم جدی مردم کوفه برای مقابله با دستگاه فاسد اموی به ویژه حکومت یزید بن معاویه ملعون مطلع شدند و سیل نامه ها به سمت حضرت روانه شد که به روایت تاریخ بیش از ۱۲ ... ادامه مطلب »

ره توشه

بسم الله الرحمن الرحیم  ۱۰ تیر ماه ششم شوال دقیقا شش روزه از ماه رمضان گذشته  داشتم یه کلیپ صوتی از حاج آقا پناهیان را گوش می کردم یه تعبیر خیلی جالبی ایشون داشتند .  ایشون می فرمایند : تو ماه رمضان مومنین از گناه فاصله گرفتند و با گناه بیشتر بیگانه شدند به عبادات هم بیشتر نزدیک شدند و ... ادامه مطلب »